Ostmine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti kuni 14 kalendripäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 7-20 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kinkekaart

Reisikaupade e-poest saab osta ja lunastada Estraveli kinkekaarte. Kinkekaart kehtib maksevahendina reisikaubad.ee e-poes ning mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estraveli reisibüroodes üle Eesti. Seda võib ka piiramatu arv kordi edasi kinkida. Estraveli kinkekaardi kehtivusaeg on pikk – lausa 30 kuud alates vormistamishetkest. Tutvu lähemalt Estraveli kinkekaardi tingimustega.

E-poest ostetud kinkekaart saadetakse elektrooniliselt (PDF-fail) tellija e-posti aadressile. Kui kinkekaardi ost on vormistatud tööpäeval enne kell 16.00, saadetakse kinkekaart ostjale samal päeval. Hiljem vormistatud tellimused järgmisel päeval. Nädalavahetusel tehtud tellimused täidetakse esmaspäeval.

E-poes kinkekaardiga tasudes kui kinkekaardi väärtus on kogusummast väiksem, siis tuleb ülejäänud osa teise makseviisiga juurde maksta. Kui kinkekaardi väärtus on ostusummaga võrdne või suurem, siis on tellimus makstud ja kinkekaart kasutatud. Reisikaupade e-poes on võimalik kasutada vaid neid kinkekaarte, mis on varustatud 16-kohalise turvakoodiga.

Maksmine

Maksmine toimub krediitkaardi (Visa ja Mastercard) või Swedbank, SEB, Danske või LHV panga pangalingi vahendusel.