Annetus lasterikastele peredele: Estraveli kinkekaart 30 €

Toeta Eesti lasterikkaid peresid ja tee kingituseks 30 € Estraveli kinkekaart.

Kingi jõulurõõmu! Hoolitseme selle eest, et Sinu annetus jõuaks abivajajani.
30,00 €
Hind boonuspunktides: 9000
Laos
SKU
ESTR-27

Reisikaubad.ee soovib koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Cashback Worldiga tõsta teadlikkust suurperede olukorrast tänases majanduslikult keerulises situatsioonis.

See on Sinu kingitus lasterikastele peredele. Annetades Estraveli 30 € kinkekaardi, aitad ühel perekonnal eelarvet säästa, ostujõudu hoida ja kasvatada, näitad hoolivust ning toetad pereväärtusi. Kõik kampaanias osalevad ettevõtted teevad ka omapoolse annetuse lasterikastele peredele.

Kingituse saajal on võimalik kinkekaarti kasutada Reisikaubad.ee kaupluses mitmesuguste reisi- ja matkatarvikute, seljakottide, raamatute, ilu- ja tervisetoodete, elektroonika, mängude ja teiste toodete ostuks. Kinkekaarti saab mugavalt kasutada ka meie e-poes, kus tootevalik ja võimalused on veelgi suuremad.

Kinkekaart kehtib ka kodumaiste ja piiritaguste reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estraveli reisibüroodes üle Eesti.


Kinkekaardil on pikk kehtivusaeg – lausa 30 kuud alates vormistamishetkest. Annetada saad ka suurema summa (nt 60 €) valides vastava koguse kinkekaarte. Saadame Sinu poolt tehtud kingituse Eesti Lasterikaste Perede Liidule. Annetatud kinkekaardid toimetatakse peredeni jõuluperioodil.

Kinkekaarti on võimalik annetuseks soetada kuni 10.12.2020.

Detailandmed
Toode kohapeal olemas E-poest tellitav (kaupluses kohapeal ei ole)
E-poest tellitav (kaupluses kohapeal ei ole)