Lonely Planet: Europe

Põhjalik reisijuht igale Euroopat avastada soovivale reisisõbrale. 1248 lk.
23,99 €
Hind boonuspunktides: 7197
Laos
SKU
9781787013711

Euroopas pole võimalik ringi reisida nii, et ei lase end hämmastada selle looduse ilust, eepilisest ajaloost ning pimestavast kunstilisest ja kulinaarsest mitmekesisusest. Lonely Planet on teie pass Euroopasse, mille abil saate parimad nõuanded Euroopa reisi planeerimiseks.

Rännake Veneetsia tagatänavatel, imetlege Alhambra detailsust, avastage Londoni ööelu - kõik koos teie usaldusväärse reisikaaslasega. Minge Euroopa südamesse ja alustage oma reisi kohe!

Lonely Planeti Euroopa reisijuht:

  • Värvilised kaardid ja pildid kogu ulatuses
  • Erinevad soovitused ja marsruudid aitavad teil reisi kohandada vastavalt teie isiklikele vajadustele ja huvidele
  • Spetsialistide näpunäited, et säästa aega ja raha ning liikuda ringi nagu kohalik
  • Mitmed ülevaated igasuguse eelarve jaoks - söömine, magamine, vaatamisväärsused, väljas käimine, ostlemine ja saladuses püsivad kaunid paigad, millest enamik juhendeid ei kirjuta.

Taustainfo kohaliku kultuuri kohta annab rikkalikuma reisikogemuse ning aitab paremini mõista kohalikku eluolu - ajalugu, religioon, toit, vein, õlu, keskkond, elusloodus, kunst, arhitektuur, muusika, teater.

Raamatu katvus hõlmab neid riike: Austria, Belgia ja Luksemburg, Suurbritannia, Horvaatia, Tšehhi Vabariik, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Montenegro, Madalmaad, Poola, Portugal, Venemaa, Skandinaavia, Hispaania, Šveits, Ukraina jm

Detailandmed
Ilmumisaasta 2019
Kirjastus Lonely Planet
Sari Lonely Planet: Travel Guide
Keel Inglise
Piirkond Euroopa